Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Annonce

Vælg dato: 2020-02-18

Vis programmer fra kl.:
Tirsdag d. 18. februar
01:10Vollsmose
02:05Sæson 2 (48)
03:05Peter Hertel Rasmussen
03:45
04:10Peter Christensen
04:40Anne Krabbes Stenalt
05:15en nostalgitur -
05:45Gæst Lars Christian Nørbach
06:15fra fangst til disk -
06:35Simone Lange
07:05Bengt Holst (G)
08:00Sporjagt i Afrika
08:30Koikarper i Knuthenborg
09:00 (11)
09:30
10:00Fra EU-modstand til nationalt kompromis - Holger K. Nielsen
11:00Sæson 2 (48)
12:05Zenobia
12:35Søpapegøjen i Frelsers Kirke
12:55Anders Ladefoged -
13:20Delizioso, Aarhus
13:50
14:30 (114)
15:00billedkunstneren Steen Larsen -
15:30Tyskerne efterladt i Danmark (6:6)
16:00Direkte
17:00 (8)
17:30 (8)
18:00
18:30 (7)
19:00
19:30Mads Toudal Frandsen
20:00
20:35
21:10kunstneren Lise Honoré -
21:40Må folkekirken gå foran i klimakampen?
22:45
23:15Årets campingtrækker
23:45
Onsdag d. 19. februar
00:45 (8)
01:15Dansk strikkekunst - Vivian Høxbro
02:00Kniv og gaffel - Hotel Postgaarden
02:15Hans Knudsens Plads
03:00Matswani, Sydafrika -
03:30 (4)
04:00 (1)
04:30 (3:3)
05:00
05:30 (12)
06:00David Trads -
06:25en ny generation -
07:00Humanist og krigsherre - Per Stig Møller
08:00Spinnefiskeri i Ebro
08:30Drivjagt i Letland
09:00 (2:2)
09:30Christianshavns historie gennem 400 år
10:05Peter Hertel Rasmussen
10:45Frisør
11:10Cock's & Cows Aarhus
11:35Gennem Nordbys snørklede gader på Fanø
12:05kager i Aarhus - (1)
12:30Sebastian Klein
13:00
13:30Bengt Holst (G)
14:20Skønne og bitre pale ales
14:40
14:50Årets campingtrækker
15:20
16:05
16:35Anna Libak -
17:00
17:30USA's magt og agt i Mellemøsten og Nordafrika
18:30Marina Aagaard - om sundhed med liv og sjæl
19:00Sæson 2 (48)
20:00Onsdags Bingo
Direkte
21:05Sæson 2 - (3)
21:55 (2:2)
23:00
23:30Mads Toudal Frandsen
00:00Koikarper i Knuthenborg
Torsdag d. 20. februar
01:00kager i Aarhus - (1)
01:30billedkunstneren Steen Larsen -
02:00
03:00Leif Davidsen
03:30
04:00Holger K. Nielsen -
04:20Det krydrede, det frugtrige og det syrlige
04:40
05:00frontfigur - Preben Wilhjelm
06:00Michael Lentfer Jensen - H.C. Ørsted Medaljen
06:25Birgit Stöber
07:00
07:30
08:00USA's magt og agt i Mellemøsten og Nordafrika
09:00KOLO, Aarhus
09:35Claus Hassing
10:05 (2:2)
10:50Ib Ulbæk
11:20
11:50Europas forenede velfærdsstater -
12:20en kunstmaler med mange nuancer -
13:00Gæst Mads Cortsen
13:30Tinggården, Herfølge
14:20
14:30 (7)
15:00Sæson 2 (48)
16:00Direkte
17:00
17:30Matswani, Sydafrika -
18:00 (1)
18:30Anlægsgartner
19:00Henrik Dam Kristensen
19:40Danmark (1:3)
20:15Old Fashioned -
20:30Mads Toudal Frandsen
21:00kunstneren Rasmus Bjørn -
21:30 (8)
22:00Lys i lampen (8:11)
22:30
23:00Må folkekirken gå foran i klimakampen?
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.