Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Vælg dato: 2021-05-02

Vis programmer fra kl.:
Søndag d. 2. maj
01:10den om virusfilm [15]
02:15Knuthenborg Safaripark
02:35
03:10 (2)
04:05
04:40Vedvarende energi
05:10Alt om dæk
05:40Bjørn ”Okay” Hansen
06:20
07:25
07:35Blodtryk og hjertekarsystem
08:00Jagtmagasinet [15]
08:30Colombia (1:2)
08:55Guldsmed
09:20
09:55Kultippen, Rubinsøen og forstenet havbund
10:30
11:05
11:15Destination Limfjorden
12:10Vi ta’r den over landet hjem - M.C. Hansen
12:20
12:30
13:00 (101)
14:00
14:35Forår i Kongens Have
14:45vin og politik
15:10Aarhus Domkirke 800 år
16:00direkte
17:00Ib Søby
17:35den om tegnefilm for voksne [15]
18:45Forårets blomster
Bellis
18:50 (1:3)
20:00Pürschjagt
20:30Colombia (2:2)
21:00Live in Maastricht 2013
23:40i levende live
Mandag d. 3. maj
01:20 (101)
02:10Bryghus i hjertet
03:00- Adskilt - Genforenet - Efterladt
03:30danskernes favorit, Italien
04:05Genforeningsfesten (1:6)
04:35Hunden (3:6)
05:00 (4)
05:30Hans Schultz Hansen
06:15i atelieret hos Steffen Harder
06:50
07:00En Uafhængig Morgen
08:05
09:15Spotlight
Tonight - Lei Moe
09:30Jagtmagasinet [15]
10:00med Louise Rosenby - Mix af puls og styrke (1:5) (1:5)
10:25
10:55Om Kristrup Kirke
11:25 (29)
12:00 (1)
12:40
13:10Henning Mortensen - ”Havside sommer”
13:20”Revolver Play”
13:50
14:00med Louise Rosenby - Mix af puls og styrke (1:5) (1:5)
14:25Bit Vejle, psaligrafikunstner
15:00Peter Lodahl - portræt af en operastjerne
15:50Erling overdriver aldrig - mine nye forældre
16:00Direkte
17:00 (141)
17:30Bier i byen og på landet
18:05Kok
18:30Om kunstig intelligens (1)
19:20Den åbne have
20:00Bornholm rundt
20:30
21:05Rundt om Bølling Sø
21:40Knuthenborg Safaripark
22:00Pürschjagt
22:30Produktion af Salmo-woblere (1:2)
23:00 (1)
23:30 (3:3)
Tirsdag d. 4. maj
01:20 (21)
01:50 (101)
02:50At forvalte med redelighed - Flemming Kofod-Svendsen
03:55Linda Andrews
04:30Virksomheder
05:00Skildpadden (5:6)
05:20
05:30arkitektens hjem og have i Hune
06:15En rejse langs Rhône-floden
06:50
07:00En Uafhængig Morgen
08:05den om stripperklubber og store tv-kanoner [15]
09:10Pürschjagt
09:40Produktion af Salmo-woblere (2:2)
10:00med Louise Rosenby - Mix af puls og styrke (2:5) (2:5)
10:25 (1)
11:00 (101)
12:00Den første modstand
12:30
13:35Frisør
14:00med Louise Rosenby - Mix af puls og styrke (2:5) (2:5)
14:25Dansk under tysk styre (2:6)
14:50Genbrug af byggematerialer
15:30Bornholm rundt
16:00Direkte
17:00 (21)
17:30Om Ousted Kirke
18:00Demokratiernes tilbagetog
18:45en ny generation
19:15Nikolaj Møller
19:50New man - Jakob Sveistrup
20:00
20:30Kunstneren Poul Pava
21:00
21:30Beskæring
22:10Impotens og hormoner
22:35Only music - Laura Illeborg
23:10Finn Nørbygaard i langsom samtale med Esben Dalgaard
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.