Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Vælg dato: 2021-11-29

Vis programmer fra kl.:
Mandag d. 29. november
04:05 (1:4)
04:40
05:00
05:35Den Skaldede Kok laver mad - Benløse fugle og creme brulé
06:15Gæst Jokum Rohde
06:45 (2)
07:40Hvad betyder den for Danmark
08:15Peter Bay Alexandersen, Årets julemærkekunstner
09:00 (16)
09:20Christina Hesselholdt - ”Hovedstolen”
09:30Jagtmagasinet [15]
10:00med Louise Rosenby [16] - Styrke- og balancetræning (1:5)
10:30 (16)
10:50
11:20
11:30Ribe Historiske Jernbane Model Selskab - Remisen
11:40Ribe Historiske Jernbane model Selskab - Modelbyggeri
12:00Ærø destilleri (5:6)
12:35Adrian Hughes
13:05Piemonte-regionens fortræffeligheder
13:40Katten (1:6)
14:00med Louise Rosenby [16] - Styrke- og balancetræning (1:5)
14:30Anastasia Nørlund og Sara Traore
15:00Bi Skaarup på Skærtoft Mølle - Historiske brød (2:2)
16:00Direkte
17:00Gæst Birgit Nørrung
18:00
18:35november
19:15No Se Puede Ser - Liga Latina
19:25 (38)
20:00november
20:30Trysil
21:05Gudhjem, Danmarks eneste bjergby
21:45
22:00Jagtmagasinet [15]
22:30Fiskeri i Gribskov (1:2)
23:00Gæst Birgit Nørrung
00:00et livsstilsmagasin for mænd (5)
Tirsdag d. 30. november
04:30Globalisering, og det indre markeds begrænsninger
05:05Pernille Vigsø Bagge
05:40Om Bregnet Kirke
06:15 (156)
06:45billedhugger Jørn Rønnau
07:30november
08:00Jagtmagasinet [15]
08:30Fiskeri i Gribskov (2:2)
09:00 (17)
09:20
10:00med Louise Rosenby [17] - Styrke- og balancetræning (2:5)
10:30 (17)
10:50
11:00 (124)
12:00 (36)
12:30Sydhavnen - hvem er der plads til i København?
13:00 (4)
13:35Revsnes hotell
14:00med Louise Rosenby [17] - Styrke- og balancetræning (2:5)
14:30kunstneren i byen bag digerne
15:00et skiftespor til fremtiden (1:2)
15:30et livsstilsmagasin for mænd (5)
16:00Direkte
17:00 (156)
17:35Hvad er klosterøl (1:2)
18:00Maestro of Music (1)
18:50
19:10Stauning destilleri (6:6)
20:00
20:30
21:00den nordlige Rhône
21:40Anastasia Nørlund og Sara Traore
22:15Vinterdepression
22:40Jurastudiet med Nima Zamani
(4)
23:10den om virtual reality og andre vilde filmteknologier [15]
Onsdag d. 1. december
04:35Vildmarken i Thy (2:4)
05:20Gæst Rasmus Toft-Petersen
06:20Samsø
07:05Europas sorte århundrede (1:3)
08:00Fiskeri i Gribskov (1:2)
08:30Jagtmagasinet [15]
09:00Morgensang i Mariehaven
(18)
09:20Marskstien og Møgeltønder
10:00med Louise Rosenby [18] - Styrke- og balancetræning (3:5)
10:30Morgensang i Mariehaven
(18)
10:50 (4)
11:20Om Christianskirken, den danske kirke i Berlin
11:55Hvordan
Vaniljekranse
12:00Grøn omstilling (1:10)
12:50Peter Bay Alexandersen, Årets julemærkekunstner
13:35
13:50
14:00med Louise Rosenby [18] - Styrke- og balancetræning (3:5)
14:30Skyggen i at være single
14:50"Det første lys er Ordet, talt af Gud" (1:25)
15:00november
15:30Jurastudiet med Nima Zamani
(4)
16:00
16:30Finn Nørbygaard i langsom samtale med Szhirley
17:35Historien om Julemærket
17:55den om virtual reality og andre vilde filmteknologier [15]
19:00 (124)
20:00Direkte
21:05 (32)
22:05En anderledes hverdag under coronaen
Også i Odd Fellow Ordenen
22:50Gløgg i Nyhavn
23:00en hjulkalender (1:24)
23:15 (38)
23:45Fiskeri i Gribskov (2:2)
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.