Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Vælg dato: 2021-10-21

Vis programmer fra kl.:
Torsdag d. 21. oktober
06:45 (5)
07:20danskernes favorit, Italien
08:00Peter Hertel Rasmussen
08:45Gudhjem, Danmarks eneste bjergby
09:25Kan fremtidige pandemier forebygges?
10:00med Louise Rosenby [19] - Styrke- og balancetræning (4:5)
10:25Lavt stofskifte
10:50Ægte tæppekærlighed
11:55Trine Bramsen og Jan E. Jørgensen
12:55
13:25 (153)
14:00med Louise Rosenby [19] - Styrke- og balancetræning (4:5)
14:25Ribe Historiske Jernbane model Selskab - Modelbyggeri
14:50
15:00 (118)
16:00Direkte
17:00
17:35pynt og glas
17:55et livsstilsmagasin for mænd (4)
18:25Innovation og kultur viser vejen (2:4)
19:00Only Music - Liga Latina
19:45Thy Whisky
20:35Danmark fra oven
(2)
20:50 (27)
21:25Rane Willerslev
22:00
22:30
23:00Historien om vinens tro følgesvend
23:30Ringridning - den sønderjyske nationalsport
Fredag d. 22. oktober
06:55Henrik Dam Kristensen
07:45
08:40Michael Jeppesen
09:15Stauder og prydgræsser
10:00med Louise Rosenby [20] - Styrke- og balancetræning (5:5)
10:30 (12)
11:05Naturkraft
11:55
12:30- i de aarhusianske køkkener
13:15
13:25Danmarks lydarv - voksvalserne (2:2)
14:00med Louise Rosenby [20] - Styrke- og balancetræning (5:5)
14:25 (35)
15:00Torskefiskeri i Lillebælt (1:2)
15:30Jagtmagasinet [15]
16:00Direkte
17:00
17:30Classic Race Aarhus
17:40Smerter
18:00Clover Club
18:10på besøg hos Tenuta di Lilliano
18:55 (27)
19:25Lys i lampen (8:11)
20:00
20:35Snake handle - CS Nielsen
20:55Den Skaldede Kok laver mad - Forloren and og Pære Belle Helene
21:30ferie og sjov for hele familien
22:00billedhuggeren i Tårnet
22:35
22:50LøkkeFondens Challenge
Lørdag d. 23. oktober
07:00Torskefiskeri i Lillebælt (1:2)
07:30Jagtmagasinet [15]
08:00Rundt i Havreballeskoven
08:45Nikolaj Møller
09:20Om Risskov Kirke
09:55Europas sorte århundrede (1:3)
10:55
11:30Gæst Erbil Kaya
12:00De mørke belgiere
12:25Tine Gøtzsche
12:55Oktober 2021
13:25
13:35Demokratisk fornyelse (5:10)
14:25Palle Bønneløkke - ravjægeren i Blåvand (2:2)
15:00Schlagerbox
Männer (3)
16:00
17:05 (27)
17:35Tømrer
18:00Torskefiskeri i Lillebælt (2:2)
18:30
19:00Direkte
20:05 (119)
21:10 (7:8)
22:20på besøg hos Tenuta di Lilliano
23:05Danmarks Edison (3:3)
23:40Jagtmagasinet [15]
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.